Użyteczne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niestereotypowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o obszernej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podwyższyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych okresach wozy elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także pionierskie wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających autach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie auta? To na pewno byłoby cudowne doświadczenie dla miłośników aut oraz sztampowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne wozy.

dobra nawigacja

Radioodtwarzacz pioneer

systemy głosnikowe TS-E171CI

samochodowe głośniki eliptyczne